Dzień talentu w ZS1

"Talent ze wszystkiego może uczynić rzecz piękną"

(Mikołaj Gogol)

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego 18 lutego odbył się Dzień Talentu. W miłej atmosferze, przy świecach i słodyczach rozmawialiśmy o roli pasji w życiu człowieka. Uczniowie opowiadali o zainteresowaniach, nietuzinkowych sposobach spędzania czasu, sukcesach sportowych oraz prezentowali różne talenty: muzyczne, taneczne, plastyczne, manualne. Młodzież naszej szkoły jest wyjątkowa, o czym mogliśmy przekonać się wielokrotnie. Zimowe popołudnie w takim towarzystwie to prawdziwa przyjemność!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich