Haft krzyżykowy

Haft krzyżykowy jest ściegiem ozdobnym cieszącym się znów wielką popularnością. Wzory wyszywane tą techniką są modne ze względu na oryginalność i unikatowość. Martin Gabor zajmuje się haftem krzyżykowym od kilku lat.

Pierwsze prace wykonał w gimnazjum na zajęciach z techniki i tak zaczęła się jego przygoda. W hafcie zachwyca Martina precyzja, bogactwo możliwości przy tworzeniu kompozycji. W długie zimowe wieczory, przy muzyce lubi tworzyć swoje niepowtarzalne, miniaturowe dziełka.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich