Dnia 28 kwietnia 2015 r. otworzyły się drzwi naszej szkoły na gimnazjalistów. Prezentowaliśmy gościom kierunki kształcenia. Zespół „Budowlanka” udowadniał, że Zespół Szkół nr 1 to nie tylko miejsce nauki, umilając czas przebojami muzycznymi. Klasy gastronomiczne częstowały gości bułeczkami własnego wypieku, fryzjerzy proponowali modne uczesania,  kółko curvingowe wykonywało misterne owocowe koszyczki z jabłek, a uczniowie z kółka matematycznego udowadniali, że matematyka nie jest taka straszna. U logistyków można było dostać naklejkę ze swoim zdjęciem i kodem kreskowym swojego imienia. Było ciekawie i kolorowo. Odwiedziło nas 503 uczniów z 21 gimnazjów. Do zobaczenia we wrześniu.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich