Kwitną bzy, konwalie, kasztanowce i jarzębina. Jednym słowem-maj. Dla niektórych miesiąc zakochanych, ale dla wielu absolwentów szkół średnich pora wytężonego wysiłku umysłowego. My też, w naszej szkole,rozpoczęliśmy ten gorący okres egzaminów maturalnych: 4,5 i 6 maja młodzież zmierzy się z egzaminami pisemnymi z przedmiotów obowiązkowych, a później będzie przystępować do egzaminów ustnych i wybranych przedmiotów dodatkowych. 

Życzymy połamania piór i samych sukcesów!

 


Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich