Michael Stein - uczeń klasy 2 o profilu technik budownictwa uzyskał najwyższą liczbę punktów w XV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego „Pokaż nam język” organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. W kategorii język niemiecki Michael Stein okazał się najlepszy w kraju, uzyskując I miejsce.

W tej edycji konkursu wzięło udział 37 uczniów naszej szkoły. Do drugiego etapu, który miał miejsce dnia 26. marca 2015r. w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu, zakwalifikowało się 6 osób, 3 z języka angielskiego i 3 z języka niemieckiego. Nasi reprezentanci musieli w półfinale rozwiązać test składający się ze 100 pytań  oraz zmierzyć się z zadaniem opisowym. W finale regionalnym Michael Stein pokonał swych rywali, zwyciężając konkurs. Uzyskana liczba punktów pozwoliła mu odnieść sukces również na szczeblu krajowym – zdobył I miejsce. Gratulujemy!   

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich