Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

W celu zapewnienia w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim wszechstronnego zakresu możliwości edukacyjnych dla uczniów kończących szkołę ponadgimnazjalną i chcących kontynuować naukę w Kędzierzynie-Koźlu na kolejnym etapie edukacyjnym, z inicjatywy Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego, diagnozowaliśmy  preferencji zawodowe uczniów klas licealnych (drugich i trzecich) oraz uczniów klas technikum (trzecich i czwartych).  Diagnoza wykazała, że jest zainteresowanie naborem na studia stacjonarne I i II stopnia na wydziale chemii w oddziale kędzierzyńsko-kozielskim.

W związku z tym zwracam się do Państwa z gorąca prośba o pomoc w przekazaniu informacji wszystkim zainteresowanym uczniom i absolwentom o  powstaniu w zakładce REKRUTACJA na Wydziale Chemii Uniwersytetu Opolskiego specjalnego linku dającego możliwość określenia zainteresowanym przyszłym studentom swoich preferencji studiowania w Kędzierzynie-Koźlu.

Aurelia Stępień
Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświaty

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich