PODSUMOWANIE XXVIII EDYCJI OLIMPIADY BUDOWLANEJ

W piątek, 15 maja, w Instytucie Architektury i Urbanistyki PWSZ w Nysie odbyła się uroczystość przekazania nagród laureatom XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W wydarzeniu uczestniczył Prorektor ds. ogólnych prof. Tomasz Malczyk, który wygłosił okolicznościowe przemówienie i zaprosił laureatów, a także pozostałych uczestników olimpiady, do rozpoczęcia studiów w IAiU PWSZ w Nysie.

Przypomnijmy, zawody okręgowe XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbyły się 7 marca 2015 w Zespole Szkół Technicznych w Nysie. W olimpiadzie wzięło udział 58 uczniów z 18 szkół budowlanych z regionu południowo-zachodniej Polski. W zawodach tych uczeń naszej szkoły Damian Jaskółka zdobył pierwsze miejsce i zakwalifikował się do Finału Centralnego Olimpiady w Warszawie, gdzie 17 kwietnia uzyskał tytuł Finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Posłuchaj:

Z. Romik