22 MAJA ŚWIATOWY DZIEŃ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ SENIORÓW

Uczniowie klasy 1 cT uczcili ten dzień bawiąc się i ćwicząc z seniorami miasta Kędzierzyna-Koźla. Zabawa zaczęła się wspólną rozgrzewką na kozielskim rynku. Następnie odbył się międzypokoleniowy marsz Nordic-walking na akwen rekreacyjny Dębowa. Tam, w atmosferze radości i wzajemnej serdeczności nasi uczniowie, pod opieką p. Ewy Głąbikowskiej, p. Zbigniewa Kubali i p.Małgorzaty Huzar, zorganizowali i przeprowadzili tzw. obwód stacyjny. Umożliwił on chętnym seniorom sprawdzenie własnej sprawności fizycznej. Wszystkie ćwiczenia cieszyły się dużym zainteresowanym wśród seniorów i przyniosły im dużo radości.