I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „SPRAWNY W ZAWODZIE FRYZJER”

W dniu 21.05.2015 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w zawodzie  fryzjer” zorganizowany przez Komendę Główna OHP. Zmagania konkursowe przeprowadzone zostały w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. W konkursie na szczeblu centralnym udział wzięło 16 młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, wyłonionych w ramach konkursów wojewódzkich.

Młodzież zmierzyła się z testem wiedzy teoretycznej oraz dwoma zadaniami praktycznymi: pracą na główkach szkoleniowych i wykonaniem fryzury wieczorowej na modelce. Miło nam poinformować, że w konkursie ogólnopolskim pierwsze miejsce zajęła Agata Wełpa uczennica kl. III F Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.