W dniu 21.05.2015 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w zawodzie  fryzjer” zorganizowany przez Komendę Główna OHP. Zmagania konkursowe przeprowadzone zostały w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. W konkursie na szczeblu centralnym udział wzięło 16 młodych adeptów sztuki fryzjerskiej, wyłonionych w ramach konkursów wojewódzkich.

Młodzież zmierzyła się z testem wiedzy teoretycznej oraz dwoma zadaniami praktycznymi: pracą na główkach szkoleniowych i wykonaniem fryzury wieczorowej na modelce. Miło nam poinformować, że w konkursie ogólnopolskim pierwsze miejsce zajęła Agata Wełpa uczennica kl. III F Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich