×

Uwaga

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/myphotos/2014_15/dziecinnieprostegotowanie

Dnia 21 maja klasa 3cT Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych gościła na lekcjach gastronomii najstarszą grupę wiekową „Wiewiórki” Przedszkola Publicznego  nr 15 w Kędzierzynie – Koźlu. W ramach programu promocji zdrowia i przygotowaliśmy wspólnie pyszne potrawy: szaszłyki z owoców, kruche ciasteczka i lubianą przez wszystkich pizzę. Przedszkolaki podeszły do swoich zadań bardzo ambitnie i pod czujnym okiem starszych kolegów, z wielką wytrwałością i dużym zaangażowaniem przygotowały wszystkie zaplanowane dania. Wspólnie  przygotowany poczęstunek smakował wszystkim.

 

{gallery}myphotos/2014_15/dziecinnieprostegotowanie{/gallery}

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich