W niedzielę 14. czerwca 2015 roku Wolontariat Szkolny Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich włączył się w organizację Festynu Rodzinnego „Mama, Tata i Ja 2015” w Publicznym Przedszkolu nr 17 w Kędzierzynie-Koźlu. Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej: Iwona Kryś (II am), Marzena Pelka (II am), Anna Piekorz (I ej), Rogos Magdalena (IIIa) i Sylwia Gajdek (II am) pomagały w gastronomii i opiece nad dziećmi przy trampolinie i dmuchanym zamku oraz malowały twarze uczestnikom festynu. Wolonariusze naszej szkoły pracują z dziećmi w przedszkolu od marca 2015 roku. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” uczennice klasy I eT Justyna Czerner, Klaudia Rogula i Wasik Anna przybliżały wychowankom przedszkola wiersze i bajki dla dzieci polskich autorów oraz brały udział w zajęciach plastycznych.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich