Nareszcie nadszedł ten, długo oczekiwany przez wszystkich, ostatni dzień szkoły. U nas uroczystości zakończeniowe odbyły się w dwóch etapach. O godzinie 8:00 na boisku przed szkołą miał miejsce apel klas promocyjnych. Warto nadmienić, że w tych klasach trzydziestu ośmiu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem- gratulujemy i podziwiamy.

Dodatkowymi sukcesami, którymi możemy się pochwalić są: tytuł Lidera Samorządu Uczniowskiego i otrzymanie Certyfikatu Wiarygodna Szkoła. O godz. 10:00 w auli szkoły pożegnano absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Podczas tej uroczystości, której motywem przewodnim było hasło “Szczęśliwej drogi, już czas...” obecni byli goście: wicestarosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego-p. Józef Gisman, komendant hufca OHP-p. Małgorzata Nowacka oraz Przewodniczący Rady Rodziców-p. Marek Serafin. Pani Dyrektor Urszula Więcek wręczała uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za udział w konkursach ogólnopolskich i w rozgrywkach sportowych. Natomiast p. Małgorzata Nowacka nagradzała uczniów za godne reprezentowanie młodzieży w konkursach OHP oraz staże w Niemczech, podczas których nasi uczniowie (przyszli murarze, fryzjerzy, kucharze i mechanicy pojazdów samochodowych) mogli doskonalić swoje umiejętności oraz poznać rynek pracy w krajach zachodnich.
Po tak pracowitym roku szkolnym zasługujemy na wypoczynek. Udanych i bezpiecznych wakacji!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich