dr inż. Magdalena Czopowska – Lewandowicz

Absolwentka technikum budowlanego ZS1 w Kędzierzynie – Koźlu w roku 2000. Po maturze rozpoczęła studia na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach, które ukończyła w roku 2006 uzyskując tytuł mgr inż. budownictwa o specjalności: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.

Bezpośrednio po ukończeniu studiów wyższych podjęła studia doktoranckie na tej samej uczelni w Katedrze Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych. W ramach tych studiów prowadziła zajęcia ze studentami z zagadnień dotyczących materiałów budowlanych, technologii betonu, technologii robót ziemnych oraz organizacji budownictwa. W 2013 roku na Politechnice Śląskiej obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską i uzyskała tytuł doktora nauk technicznych. W latach 2011-2013 pracowała na stanowisku technologa na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w ramach grantu europejskiego „Innowacyjne spoiwa cementowe i betony z wykorzystaniem popiołu lotnego wapiennego”. Obecnie pracuje na Wydziale Budownictwa i Architektury  Politechniki Opolskiej w Katedrze Mechaniki, Konstrukcji Budowlanych i Inżynierskich na stanowisku adiunkta. W swej pracy zawodowej zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi analizy konstrukcji oraz technologii betonu. Z tematyką tą ściśle związana jest jej działalność naukowa oraz dydaktyczna. Jest autorem i współautorem licznych artykułów i opracowań prezentowanych na konferencjach naukowych i publikowanych w czasopismach branżowych. Sfera dydaktyki – to obecnie przede wszystkim zajęcia z konstrukcji betonowych, zespolonych i murowych. Prowadzi również prace inżynierskie i magisterskie dotyczące powyższych zagadnień. Od 2013 roku pracuje również w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu, gdzie w ramach zajęć dydaktycznych ze studentami prowadzi wykłady i ćwiczenia z zagadnień obejmujących tematykę instalacji budowlanych.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich