Nasza szkoła w dniu 29 lutego 2016 wzięła udział w europejskiej akcji promującej piłkę siatkową pt:"One Day More 4 Volleyball". Akcja polegała na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym jednym dniu 29 lutego. Ten mecz to tylko jeden set rozgrywany do 29 punktów, 6 na 6 zawodników. Wszystkie Szkoły biorące udział w turnieju miały za zadanie zorganizować tego dnia przynajmniej jeden mecz. U nas odbyły się 4, które miały miejsce na "dużej sali" w ramach lekcji wychowania fizycznego. Dziękujemy za aktywność i zaangażowanie klasom 3i, 3dT, 2LT oraz 2eT. Nauczyciele wychowania fizycznego
 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich