W poniedziałek, 04 kwietnia w sali gimnastycznej spotkali się nauczyciele wychowania fizycznego z województwa opolskiego wszystkich poziomów nauczania. W konferencji uczestniczyli również zaproszeni goście: dyrektor Powiatowego Zarządu Oświaty w Kędzierzynie - Koźlu pani Aurelia Stępień, koordynator Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu pani Renata Najwer oraz dr Paweł Nowak, doktor nauk o Kulturze Fizycznej i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Głównym celem konferencji było podniesienie jakości zajęć wychowania fizycznego w szkołach. Tematyka spotkania dotyczyła: Zastosowanie nowoczesnych form fitnessu : Crossfit i Deep Work na  lekcjach wychowania fizycznego. W zajęciach przeprowadzonych przez licencjonowanych trenerów personalnych, aktywnie uczestniczyli uczniowie klasy 1eT i 1lT, oraz nauczyciele. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dała możliwość poznania kolejnych obszarów nowoczesnych form ruchu, wymiany uwag i podzielenia się własnym doświadczeniem zawodowym. W konferencji uczestniczyło 60 nauczycieli.
 
Ewa Głąbikowska
 

 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich