Dnia 12 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:00 odbyły się mistrzostwa powiatu dziewcząt w trawiastej piłce nożnej. Drużyna naszej szkoły pod opieką Henryka Sadowskiego wywalczyła sobie awans do półfinału wojewódzkiego wygrywając z II Liceum Ogólnokształcącym 2:0 (A.Celner,A.Suchanek) z I LO 1:0 (K.Czartoryska) i remisując z Zespołem Szkół w Sławięcicach 1:1 (K.Czartoryska) Po zliczeniu punktów Budowlanka nie miała sobie równych dzięki czemu zafundowała sobie kolejną szanse na wygraną w piątek,kiedy odbędą się półfinały wojewódzkie,gdzie nasze reprezentantki rozegrają następne mecze na kozielskim orliku.

Skład : Anna Suchanek,Katarzyna Czartoryska, Magdalena Franecka, Angelika Celner, Ewelina Dworaczek, Katarzyna Petryszyn, Anna Biegai, Emilia Frai, Stefania Bojer, Magdalena Chromik.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich