"Morsowanie i czytanie"

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa ZS nr1 weźmie udział w kolejnej niekonwencjonalnej akcji. „Odjazdowy bibliotekarz” p. Izabela Truty wraz z chętnymi uczniami poprowadzi wydarzenie czytelnicze dla tych, którzy kochają morsowanie i czytanie!

26 listopada ( w sobotę ) o godz. 12.00 w Koźlu na przystani Szkwał połączymy swoje pasje. Morsy z klubu „Morsy Dębowa” będą czytać w kąpieli ! Będą rozgrzewające sceny z dobrych książek, pyszne teksty jako danie główne i deser – słodki lub pikantny – dla każdego coś dobrego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w akcji !

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich