Relacja z akcji “MORSOWANIE I CZYTANIE”

“Gdy MORSY w Koźlu czytają,
lody w Odrze pękają
Następuje poruszenie,
czyżby to czytelnicze natchnienie?
Czyta duży, czyta mały
dla MORSÓW to powód do chwały
MORSOWANIE I CZYTANIE
dla nas wszystkich jest wskazane!”

Tą rymowanką, ułożoną na potrzebę chwili, p. Izabela Truty – nauczyciel bibliotekarz w ZS nr1 rozpoczęła kolejne nietypowe wydarzenie czytelnicze - “MORSOWANIE I CZYTANIE”. Nikomu niestraszna była niska temperatura, gdyż kontakt z książką podgrzewał atmosferę. Była gimnastyka z książką i czytanie w wodzie. Podczas imprezy wspólnie zorganizowanej przez Morsy “Dębowa” i ZS 1 zadbaliśmy o aktywność fizyczną i duchową!

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich