Walentynkowy karnawał z książką w tle

Dnia 10.02.2017 r. (piątek) odbędzie się w naszej szkole na długiej przerwie ZABAWA KARNAWAŁOWA. Spotykamy się o godz. 10.15 na korytarzu przy lustrze, by w barwnym korowodzie przejść do auli, gdzie wspólnie zatańczymy „belgijkę”.

W tym dniu zapraszamy również do biblioteki szkolnej w godzinach 10.00 – 13.00 na wyjątkową sesję fotograficzną „CO TO? CO TO? SESJA FOTO! Chętni (zakochani w swej „drugiej połówce” lub w … książce) mogą być sfotografowani w walentynkowej scenerii. Pliki zdjęć będą do odbioru w bibliotece szkolnej.  UWAGA! Osoby w strojach karnawałowych ( w przebraniu ) w tym dniu zwolnione są z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.

Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich