Warsztaty tworzenia lapbooków

7 marca 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty tworzenia lapbooków. Prowadziła je Pani Bożena Stefańska – kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej Filia w Kędzierzynie-Koźlu. Uczestniczyli w nich chętni uczniowie, przedstawiciele klas pierwszych.

Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić wiadomości na wybrany temat. Nasi uczniowie tworzyli lapbooki, reklamujące swój kierunek w technikum, czyli:technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik budownictwa i technik ekonomista. Efekty ich pracy są bardzo ciekawe. Posłużą one promocji szkoły. Lapbooki można oebejrzeć na wystawie w bibliotece szkolnej.

Zapraszam!
Izabela Truty

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich