Warsztaty tworzenia lapbooków

7 marca 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty tworzenia lapbooków. Prowadziła je Pani Bożena Stefańska – kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej Filia w Kędzierzynie-Koźlu. Uczestniczyli w nich chętni uczniowie, przedstawiciele klas pierwszych.

Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić wiadomości na wybrany temat. Nasi uczniowie tworzyli lapbooki, reklamujące swój kierunek w technikum, czyli:technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik budownictwa i technik ekonomista. Efekty ich pracy są bardzo ciekawe. Posłużą one promocji szkoły. Lapbooki można oebejrzeć na wystawie w bibliotece szkolnej.

Zapraszam!
Izabela Truty