Konferencja pracodawców

22 marca 2017 odbyła się konferencja pracodawców w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu. Tematem rozmów były sprawy związane ze zmianami w szkolnictwie zawodowym i rynkiem pracy. Na konferencji koordynator projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" pani Joanna Walichowska miała okazję zaprezentować przed pracodawcami tematykę projektu, uzyskane efekty i dalsze cele. Uczniowie uczestniczący w projekcie przygotowali poczęstunek oraz obsługiwali przyjęcie. Kolejny raz udowodnili że posiadają zdolności manualne i organizacyjne.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich