"Odjazdowy Bibliotekarz" – zaproszenie na rajd rowerowy

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich oraz Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu zapraszają na rajd rowerowy w ramach ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz. Współorganizatorem akcji jest Klub Sportowy "Koziołek" w Kędzierzynie-Koźlu. Celem imprezy jest promocja czytelnictwa oraz walorów turystyczno-krajoznawczych gminy Kędzierzyn-Koźle oraz stworzenie uczestnikom warunków do czynnego wypoczynku i rekreacji.

Przebieg rajdu:

2 czerwca: 8.00 – zbiórka pod budynkiem szkoły; 8.30 – wyjazd; 9.20 – przystanek pod budynkiem Starostwa w Kędzierzynie-Koźlu (pamiątkowe zdjęcie); 9.30-11.00 – przejazd do siedziby Nadleśnictwa Kędzierzyn w Starej Kuźni; 11.00-13.00 – piknik czytelniczy : konkursy z nagrodami (ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe), zabawy związane z książką, pieczenie kiełbasek przy ognisku; 13.15 – 14.30 – droga powrotna.

Przed wyjazdem należy zapoznać się z Regulaminem Rajdu Rowerowego ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ (dostępny na stronie zs1.edu.pl). Patronat medialny nad akcją objęło Radio Park. Zapisy na rajd (do 25 maja) u p. Izabeli Truty (osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 602 193 783).

Serdecznie zapraszam!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich