Wolontariat podczas Festynu Rodzinnego nad Odrą

Dnia 27.05.2017 r. na terenie Muszli Koncertowej w Koźlu odbył się festyn rodzinny podczas którego Klub Aktywnych zaangażował się w prowadzenie animacji dla dzieci. Uczennice  naszej szkoły malowały twarze najmłodszym mieszkańcom naszego miasta, wykonywały kolorowe, fantazyjne fryzury i uczyły dzieci wykonywania dużych baniek mydlanych. Poza tym młodzież przeprowadziła gry i konkurencje sportowe dla uczestników festynu.

Beata Smutek

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich