Wyjazd do laboratorium

Dnia 5 maja 2017 r. grupa uczniów biorąca udział w projekcie Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2 wraz z opiekunem Panią Melanią Wahl-Gerlich uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych odbywających się w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu.

Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu ciężarowego na symulatorze jazdy. Kierowca pracuje  tam w identycznych warunkach, jak w kabinie prawdziwego pojazdu. Trzeba zapiąć pasy, uruchomić pojazd… Instruktor znajdujący się obok w sali wydaje komendy do kierowcy, programuje warunki jazdy i przeszkody do pokonania na drodze. Na tym właśnie symulatorze ćwiczą przyszli kierowcy samochodu ciężarowego.

Uczniowie bawili się świetnie!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich