Zajęcia dla uczniów

W miesiącu maju obywały się w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne dla uczniów technikum budownictwa w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2, których tematem było: „Podstawy kosztorysowania- program komputerowy Norma PRO”. Celem tych zajęć było przygotowanie uczestników do sprawnego posługiwania się programem kosztorysowym Norma PRO w celu samodzielnego sporządzenia kosztorysów oraz zdobycia umiejętności ich czytania. Uczniowie przez pierwsze godziny zajęć  poznawali podstawowe funkcje programu, a następnie samodzielnie pracowali przy stanowiskach komputerowym wykonując kosztorysy.

Uczestnicy bardzo chętnie brali udział w zajęciach, mimo pięknej pogody i zajęć odbywających się w weekendy.

Urszula Pająk-Czopowska

Melania Wahl-Gerlich