Zajęcia dla uczniów

W miesiącu maju obywały się w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne dla uczniów technikum budownictwa w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2, których tematem było: „Podstawy kosztorysowania- program komputerowy Norma PRO”. Celem tych zajęć było przygotowanie uczestników do sprawnego posługiwania się programem kosztorysowym Norma PRO w celu samodzielnego sporządzenia kosztorysów oraz zdobycia umiejętności ich czytania. Uczniowie przez pierwsze godziny zajęć  poznawali podstawowe funkcje programu, a następnie samodzielnie pracowali przy stanowiskach komputerowym wykonując kosztorysy.

Uczestnicy bardzo chętnie brali udział w zajęciach, mimo pięknej pogody i zajęć odbywających się w weekendy.

Urszula Pająk-Czopowska

Melania Wahl-Gerlich

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich