Uroczyste zakończenie roku szkoleniowego OHP w Opolu

Wśród wyróżnionych uczestników Opolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP znalazła się silna i liczna reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej odebrali dyplomy i statuetki za udział w ogólnopolskich konkursach organizowanych przez Komendę Główną OHP.

I tak, na  „gali” laureatów wystąpili:

• Anna Piekorz (III EJ) – laureat konkursu „Absolwent Roku 2016/2017
  • Angelika Grabińska (IIIF) – laureat konkursu Uczestnik Roku 2016/2017 oraz zdobywczyni II miejsca w konkursie ze znajomości zagadnień prawa pracy i przepisów BHP
  • Jessica Skrobek oraz Julia Szmidt (III EJ)-  III miejsce w ogólnopolskim konkursie zawodowym „Sprawny w zawodzie-kucharz”
  • Marcin Heidrich oraz Damian Juraszek (III AM) - III miejsce w  ogólnopolskim konkursie zawodowym „Sprawny w zawodzie- murarz”
  • Beniamin Michacz (IIMJ) – VI miejsce w ogólnopolskim konkursie wiedzy informatycznej
  • Arkadiusz Cisek oraz Marek Harańczyk (IIIEJ) – X miejsce w ogólnopolskim konkursie zawodowym „Sprawny w zawodzie- stolarz”

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia!!!!