Zakończenie roku szkolego

23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny w Budowlance. Podczas uroczystego apelu, który rozpoczął się o godzinie 8:00, po raz ostatni przed wakacjami spotkaliśmy się wszyscy na boisku szkolnym. W imieniu Dyrekcji Szkoły - pani Urszula Więcek dziękowała uczniom i nauczycielom za ostatnie dziesięć miesięcy wytężonej pracy, podkreślając, że to właśnie dzięki niej szkoła jest tak dobrze postrzegana w środowisku i regionie. Po wręczeniu świadectw z wyróżnieniem oraz dyplomów za różnorodną działalność w szkolnych wydarzeniach i konkursach wszyscy udaliśmy się do sal, gdzie wychowawcy rozdali pozostałe świadectwa i pożegnali się z uczniami.

Tego samego dnia o godzinie 10:00 w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej pożegnaliśmy także absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Podczas uroczystości gościliśmy rodziców oraz przedstawicielki Rady Rodziców, panią Katarzynę Gajdę oraz panią Iwonę Kowalską. Pani Urszula Więcek  wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy za udział w konkursach i zawodach sportowych. Książki, dyplomy i statuetki otrzymali również ci absolwenci, którzy zostali finalistami i laureatami konkursów organizowanych przez OHP. Wśród nich byli: Anna Piekorz z tytułem Absolwenta Roku, Marcin Heidrich – finalista ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, a także Julia Szmidt, Jessica Skrobek, Angelika Grabińska, Marcin Heidrich i Damian Juraszek – laureaci ogólnopolskiego konkursu zawodowego - „Sprawny w zawodzie. Bezpieczny w Pracy”.

Kochani Absolwenci, przed Wami kolejny etap w życiu. Życzymy Wam, by był pełen nowych dróg i możliwości, kryjących w sobie to wszystko, co pozwoli Wam dobrze żyć i spełniać się. Niech ludzie, których spotkacie w życiu, zawsze będą dla Was oparciem...

I niech te wakacje, które właśnie się rozpoczynają, będą dla nas wszystkich bezpieczne i udane! Do zobaczenia we wrześniu!

   

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich