Charytatywny "Bieg dla Szymonka"

Wolontariusze z naszej szkoły pomagali przy organizacji oraz podczas przebiegu imprezy sportowej „Bieg dla Szymonka”, którego  organizatorem był Klub Sportowy „Koziołek a  Hufiec Pracy w Kędzierzynie-Koźlu, jako współorganizator, zabezpieczał i organizował pracę wolontariuszy.

Impreza zebrała na starcie zarówno amatorów biegania, jak i debiutantów, którzy swoim udziałem w biegu chcieli wesprzeć małego Szymka w walce z chorobą. Nasza młodzież mogła aktywnie współuczestniczyć w tak pięknym i szlachetnym przedsięwzięciu. Natalia i Magda Rogos oraz Sonia Nossol chciały, pomimo wakacji, przyjść w niedzielę by bezinteresownie pracować i pomóc przy organizacji biegu.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich