"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"- zakończenie projektu

W Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przez cały tydzień (od 27 listopada) będziemy obchodzić zakończenie projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Chcemy aby te dni były dla naszych uczniów szansą na przekazanie zdobytych umiejętności a dla absolwentów biorących udział w projekcie okazją na odwiedzenie szkoły.

Zapraszamy!!!

Plan wydarzeń

1. 27 listopad poniedziałek- serwis synchroniczny 10:45, korytarz 1 piętro.
  2. 28 listopad wtorek – od 8:00 przygotowanie dań i ciastek przez uczestników projektu. 12:00 serwis synchroniczny i pokaz flambirowania- dla gimnazjalistów. Zapraszamy absolwentów którzy byli uczestnikami projektu na poczęstunek.
  3. 29 listopad środa- uczestnicy projektu przygotowują potrawy i częstują uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu
  4. 30 listopad czwartek- uczestnicy projektu przygotowują potrawy i częstują uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu