W Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przez cały tydzień (od 27 listopada) będziemy obchodzić zakończenie projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Chcemy aby te dni były dla naszych uczniów szansą na przekazanie zdobytych umiejętności a dla absolwentów biorących udział w projekcie okazją na odwiedzenie szkoły.

 

Zapraszamy!!!

 

Plan wydarzeń

  1. 27 listopad poniedziałek- serwis synchroniczny 10:45, korytarz 1 piętro.
  2. 28 listopad wtorek – od 8:00 przygotowanie dań i ciastek przez uczestników projektu. 12:00 serwis synchroniczny i pokaz flambirowania- dla gimnazjalistów. Zapraszamy absolwentów którzy byli uczestnikami projektu na poczęstunek.
  3. 29 listopad środa- uczestnicy projektu przygotowują potrawy i częstują uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu
  4. 30 listopad czwartek- uczestnicy projektu przygotowują potrawy i częstują uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu
  5. 01 grudnia Dzień otwarty pracowni gastronomicznych- zapraszamy na kawę i ciasteczka uczestników projektu, nauczycieli i gości Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich