Warsztaty klasy 2lT w firmie FM LOGISTIC

We wtorek 28 listopada 2017 roku, uczniowie klasy 2LT, brali udział w kolejnej odsłonie projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2". Tym razem były to zajęcia warsztatowe i pokazowe w siedzibie firmy FM LOGISTIC w Olszowej. Młodzież została zapoznana ze specyfiką przedsiębiorstwa logistycznego oraz prowadzonymi w FM LOGISTIC systemami magazynowymi.

Ostatnia część pobytu poświęcona została na grę symulacyjną, w ramach której uczniowie poznali rolę komunikacji oraz rozwiązania systemowe w zakresie przepływu zasobów i informacji od momentu kontaktu z klientem do wydania ładunku.