Uczniowie naszej szkoły wyróżnieni podczas Gali Wolontariatu

Dnia 29 listopada w Kinie „Twierdza” w Kędzierzynie – Koźlu  odbyła się Gala Wolontariatu zorganizowana przez Fundację RIAD, w ramach projektu FIO „Wypracowanie modelu działania Lokalnego Centrum Wolontariatu w Województwie Opolskim”. Celem gali było wsparcie i  propagowanie rozwoju lokalnych grup wolontariackich w Gminie Kędzierzyn – Koźle oraz wyróżnienie najaktywniejszych wolontariuszy pracujących na rzecz osób i instytucji potrzebujących. Wśród nagrodzonych grup znalazł się także Klub Aktywnych OHP oraz działający w nim uczniowie naszej szkoły. Wyróżnieni wolontariusze to: Nicola Niewola z kl. III f, Natalia Rogos, Nicola Mędrek, Sara Nossol i Aleksandra Szot z kl. II fj.