ePortfolio

W dniach 29 – 30 listopada uczestniczyliśmy w warsztatach dla uczniów budujących swoje ePortfolio zawodowe w ramach doradztwa edukacyjno-zawodowego „Planowanie kariery zawodowej”.  Zajęcia te to fragment wielkiego projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”. W warsztatach  wzięła udział czwórka uczniów z naszej szkoły.

Mieliśmy możliwość stworzenia własnego ePortfolio, które w przyszłości  pomoże nam w poszukiwaniu pracy. Mogliśmy skorzystać  z profesjonalnego  studia nagrań RZPWE w Opolu, gdzie pod okiem profesjonalistów dźwiękowców mogliśmy dokonać swoich nagrań, później umieszczanych w  portfolio.  Były to naprawdę udane dwa dni dzięki którym powstały niesamowite projekty