ePortfolio

W dniach 29 – 30 listopada uczestniczyliśmy w warsztatach dla uczniów budujących swoje ePortfolio zawodowe w ramach doradztwa edukacyjno-zawodowego „Planowanie kariery zawodowej”.  Zajęcia te to fragment wielkiego projektu „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”. W warsztatach  wzięła udział czwórka uczniów z naszej szkoły.

Mieliśmy możliwość stworzenia własnego ePortfolio, które w przyszłości  pomoże nam w poszukiwaniu pracy. Mogliśmy skorzystać  z profesjonalnego  studia nagrań RZPWE w Opolu, gdzie pod okiem profesjonalistów dźwiękowców mogliśmy dokonać swoich nagrań, później umieszczanych w  portfolio.  Były to naprawdę udane dwa dni dzięki którym powstały niesamowite projekty

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich