Próbny egzamin zawodowy z kwalifikacji T.15

4 grudnia 2017 roku odbył się w Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu próbny egzamin zawodowy z kwalifikacji T.15 Organizacja Żywienia i Usług Gastronomicznych. Egzamin przeprowadzony został dla uczniów klas 4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy już 11 stycznia zmierzą się z pytaniami egzaminacyjnymi przygotowanymi przez CKE.

Wszystkim uczniom przygotowującym się do tego egzaminu życzymy powodzenia.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich