Mikołajki u Brzechwy i w Domu św. Karola

Jak co roku 6 grudnia wolontariusze naszej szkoły przygotowali spotkanie ze św. Mikołajem w świetlicy Zespołu Szkół Specjalnych im J. Brzechwy. Program artystyczny zaprezentowano również podopiecznym Domu Św. Karola. Wspomnienia wspólnej zabawy ze św. Mikołajem oraz śpiewów na długo pozostaną nam w pamięci. Dzięki pięknej oprawie muzycznej udało nam się wprowadzić uczestników spotkania w świąteczny nastrój. Mikołaj rozdający łakocie z trudem rozstawał się z dziećmi. Te radosne chwile i drogocenne przeżycia są dla nas najwspanialszym prezentem.

Do zobaczenia za rok!

Mikołaj z 3lT, aniołki z 2lT i akordeonista z 3lT

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich