8 listopada w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu w auli Zespołu Szkół odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro", realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W obecności uczestników projektu, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz przedstawicieli gimnazjum koordynator projektu p. Joanna Walichowska podsumowała wykonane działania.

 

Przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące projektu:

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"

Wartość projektu

115 140 EURO

Wartość zakupionego sprzętu dla pracowni gastronomicznej i środków dydaktycznych

25 000,00 zł

Liczba mobilności

3

Liczba uczestników

48

Liczba opiekunów

6

Liczba dni pobytu w każdej mobilności

30

Liczba dni praktyk

20

Liczba wycieczek dla każdej mobilności

4

Zajęcia dodatkowe z technologii gastronomicznej i języka niemieckiego dla wszystkich uczestników projektu.

 

Uczestnicy projektu od 27 listopada do 1 grudnia 2017 roku prezentowali zdobyte umiejętności na forum szkoły. Zaprezentowali serwis synchroniczny, pokaz flambirowania, przygotowali potrawy, których nauczyli się na praktykach w Niemczech.

 

Prezentacja (do pobrania plik pdf)

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich