XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

7 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 4 Technikum Ekonomicznego brali udział w zawodach szkolnych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło tegorocznej edycji to „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”. Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.