Szkolenie z podstaw wizażu dla uczniów klas fryzjerskich

Zakończyło się szkolenie z podstaw wizażu zorganizowane przez OHP, skierowane przede wszystkim do uczniów fryzjerskich  klas zawodowych . Zajęcia przeprowadziła  pani Joanna Sobczuk, właścicielka Salonu Urody Beauty Time. Podczas części pokazowej prowadząca wykonała na modelkach makijaże dzienny i wieczorowy, prezentując profesjonalne kosmetyki i sprzęty wizażysty. Później uczennice czynnie wzięły udział w praktycznej części szkolenia. Pod opieką instruktorki samodzielnie wykonywały makijaże, korzystając z konsultacji, porad i wskazówek prowadzącej pokaz. Powstały bardzo oryginalne stylizacje  zgodne z panującymi obecnie trendami w dziedzinie makijażu.