36 Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce

13 grudnia w Zespole Szkół nr 1 uczniowie i nauczyciele uczcili 36 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Z tej okazji została wykonana i zaprezentowana gazetka pt.:”13 grudnia 1981. Pamiętamy!”. Uczniowie zapalili również znicze symbolizujące ofiary stanu wojennego-9 górników z kopalni „Wujek”.

Młodzież wraz z nauczycielami wysłuchała także audycji pt.: „13 grudnia1981. Pamiętajmy!” ,w której oprócz obrazów pokazujących codzienność stanu wojennego uczniowie mogli posłuchać kultowych utworów w wykonaniu J. Kaczmarskiego takich jak: „Mury”, „Obława” czy „Wolność” M. Grechuty.