36 Rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce

13 grudnia w Zespole Szkół nr 1 uczniowie i nauczyciele uczcili 36 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Z tej okazji została wykonana i zaprezentowana gazetka pt.:”13 grudnia 1981. Pamiętamy!”. Uczniowie zapalili również znicze symbolizujące ofiary stanu wojennego-9 górników z kopalni „Wujek”.

Młodzież wraz z nauczycielami wysłuchała także audycji pt.: „13 grudnia1981. Pamiętajmy!” ,w której oprócz obrazów pokazujących codzienność stanu wojennego uczniowie mogli posłuchać kultowych utworów w wykonaniu J. Kaczmarskiego takich jak: „Mury”, „Obława” czy „Wolność” M. Grechuty.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich