×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zsnr1kk/public_html/images/myphotos/2017_18/sukcesyd
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/myphotos/2017_18/sukcesyd

Nasz uczeń Kamil Kopiec wśród najlepszych

W dniu 12 grudnia w auli Politechniki Opolskiej odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. Zespół Szkół nr 1 reprezentowało 4 uczniów: Kamil Kopiec, Beniamin Budzich, Natalia Sługocka i Julia Niedziela. Kamil Kopiec uklasował się na 11 pozycji w kraju i wygrał tablet i pendrive, a dla szkoły- zestaw sprzętu sportowego i wocher na wycieczkę dla całej klasy. Gratulujemy.

{gallery}myphotos/2017_18/sukcesyd{/gallery}

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich