Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home5/zsnr1kk/public_html/images/myphotos/2017_18/sukcesyd

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/myphotos/2017_18/sukcesyd

Nasz uczeń Kamil Kopiec wśród najlepszych

W dniu 12 grudnia w auli Politechniki Opolskiej odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. Zespół Szkół nr 1 reprezentowało 4 uczniów: Kamil Kopiec, Beniamin Budzich, Natalia Sługocka i Julia Niedziela. Kamil Kopiec uklasował się na 11 pozycji w kraju i wygrał tablet i pendrive, a dla szkoły- zestaw sprzętu sportowego i wocher na wycieczkę dla całej klasy. Gratulujemy.

{gallery}myphotos/2017_18/sukcesyd{/gallery}