UWAGA! ZJAZD ABSOLWENTÓW

Komitet Organizacyjny III Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół nr1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że 05 października 2019r odbędzie się III Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do regularnego odwiedzania strony internetowej szkoły: www.zs1.edu.pl, gdzie zamieszczane będą bieżące informacje dla uczestników tego spotkania. W przyszłości otworzymy również forum dyskusyjne dla absolwentów.

W związku z przygotowywaniem okolicznościowej publikacji i planowanym tam zamieszczeniem wielu zdjęć z historii szkoły  oraz z różnych wydarzeń szkolnych, prosimy wszystkie osoby, które nie wyrażają zgody na publikację swojego wizerunku zarówno w wymienionej publikacji, jak i we wszelkich materiałach zjazdowych oraz okolicznościowych wystawach szkolnych o zgłoszenie tego do Komitetu Organizacyjnego, drogą elektroniczną lub listowną na adres szkoły w terminie do 30 czerwca 2018r., podając imię i nazwisko, rok ukończenia szkoły i zawód oraz wychowawcę.

Bliższych informacji udziela również sekretariat szkoły w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Skarbowej 2, tel.774825950; Fax 774825952; e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich