Wyróżnienie dla p. Jolanty Patyk-Wandzel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Pani mgr inż. Jolanta Patyk-Wandzel w plebiscycie  organizowanym przez NTO „Nauczyciel na Medal” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła II miejsce w powiecie!9 grudnia 2017r. Pani Profesor brała udział w uroczystości w Opolu w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji organizowanej przez NTO i odebrała gratulacje i dyplom z rąk przedstawicieli Opolskiego Kuratorium Oświaty.

Nauczyciel to wyjątkowy zawód, a właściwie powołanie. Obok wiedzy i doświadczenia zawodowego ważne są  umiejętności współpracy z uczniami. Zdobywanie szacunku fachowością, cierpliwością i serdecznością owocuje dobrą współpracą i bardzo dobrymi efektami w nauczaniu. Ważnym jest, ażeby swoją pasją  nauczyciel mógł „zarażać” uczniów. I tak się dzieje w przypadku P. Profesor Jolanty Patyk.

Gratulujemy Pani Profesor! Jesteśmy dumni, że mamy takiego Nauczyciela w szkole! Życzymy Pani  wielu sukcesów zawodowych, niesłabnącego szacunku uczniów i zadowolenia z pracy.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie  Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich