Srebrna tarcza dla ZS1

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 przy Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich jest wśród 200 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Z wielką radością informujemy, iż nasza szkoła w XX Rankingu Perspektyw  otrzymała tytuł  „Srebrnej Szkoły 2018”.

Zespół Szkól nr 1 znalazł się na bardzo wysokim 139 miejscu w kraju i 6 miejscu w województwie opolskim.

Zgodnie z postanowieniem Kapituły technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do uzyskania przez szkołę wyróżnienia w postaci tytułu „ Srebrnej Szkoły 2018”.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich