Wyjazd klasy 3aT na Targi Budowlane do Poznania

W dniu 2.02.2018r uczniowie klasy 3aT wraz z wychowawczynią Jolantą Patyk Wandzel odwiedzili Targi Budownictwa i Architektury "BUDMA" w Poznaniu. Był to wyjazd organizowany przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu.

W ramach projektu "Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2" zapoznano uczniów z ogromem nowości w budownictwie. Uczniowie byli zachwyceni ekspozycjami. Mogli zapoznać się z nowymi technologiami realizowanymi w budownictwie i w architekturze. Materiały, sprzęt, maszyny, nowe techniki i technologie wzbogaciły wiedzę uczniów. Wyjazd był nowym interesującym doświadczeniem. Czekamy na kolejne wyjazdy i kolejne wrażenia budowlane. 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich