O pasjach i talentach

Po raz trzeci Samorząd Uczniowski ZS1 zorganizował Dzień Pasji i Talentu, spotkanie ludzi, których cechują: ogromna pasja w działaniu, sympatia do ludzi i talenty w wielu dziedzinach. 9 lutego 2018 roku w Zespole Szkół nr 1 spotkali się byli przewodniczący naszej szkoły z Samorządem Uczniowskim, młodzieżą i dyrekcją szkoły. Naszymi gośćmi byli absolwenci szkoły: Tadeusz Witczak, Anna Sotor, Dawid Herich i Daniela Spleśniały.

Każdy z uczestników spotkania opowiedział o swoich zainteresowaniach, pasjach i talentach. Spędziliśmy wesoło czas, słuchając o zamiłowaniu do gotowania, podróżowania, o poszukiwaniu nowych smaków; o radości płynącej z działalności w harcerstwie, sporcie, tańcu, morsowaniu; o czytaniu, bez którego ani rusz; o muzyce, plastyce, architekturze. Z wielu opowieści naszych gości wynika, że życie dzięki pasji staje się szczęśliwsze, pełniejsze, a praca wykonywana z sercem staje się przyjemnością. Pani dyrektor Urszula Więcek podzieliła się opowieścią o poszukiwaniu nowych smaków i kulinarnych pamiątkach z podróży, pani kierownik Ewelina Kowaś natomiast opowiedziała o roli muzyki w jej życiu.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za zaangażowanie i życzymy nieustającej energii, radości i pasji!

Aneta Nawizowska

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich