Wielki sukces ucznia BUDOWLANKI

Uczeń ZS nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu Rober Domin w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady Języka Niemieckiego zajął pierwsze miejsce w województwie. Spośród wszystkich uczestników jako jedyny uzyskał maksymalną ilość punktów.

Pierwszy raz od kilkunastu lat w naszym regionie zdarzyło się, że uczeń uzyskał 100 procent, czyli napisał test bezbłędnie. Ponadto Robert jest najlepszym uczniem w szkole . Na koniec I semestru 2017/2018 uzyskał najwyższą średnią 5,33. 23-25 marca weźmie udział w finale ogólnopolskim Olimpiady Języka Niemieckiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich