Półfinał Województwa w tenisie stołowym indywidualnym

12 lutego na kędzierzyńskiej hali "Śródmieście" odbył się Półfinał Województwa w tenisie stołowym indywidualnym. Wśród chłopców nie miał sobie równych Michał Cież. Wszystkie swoje 4 mecze wygrał bez straty seta, w tyle pozostawiając 12 innych zawodników i w wielkim stylu wywalczył miejsce w Finale Wojewódzkim. Wśród dziewcząt poziom był bardzo wysoki, wygrała Julia Bartoszek 5 zawodniczka Mistrzostw Polski Seniorów. Drugie miejsce zajęła równie dobra uczennica Gosia Kała z ZSO Strzelce Opolskie, a na trzecim miejscu uplasowała się nasza Madzia Marek, która po fantastycznej walce wdarła się na najniższe miejsce podium. Tym samym wywalczyła awans do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 27 marca w Nysie. Pozostałe nasze dwie zawodniczki Kasia Biegun i Julia Hampf stoczyły bój o miejsce siódme, lepsza okazała się ta druga.