Najlepszy na Opolszczyźnie

1 marca 2018 roku odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP  w którym wzięło udział dwóch uczniów szkoły. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszą był testy teoretyczny dotyczący wiedzy informatycznej a drugą było przedstawienie swojej pracy. Najlepszy okazał się Beniamin Michacz uczeń klasy III mj i będzie on reprezentował nasze województwo w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej w Tarnowie,  natomiast Marek Koszela uczeń klasy Ij otrzymał wyróżnienia za pracę ,,Droga ku  niepodległości”.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich