Ważna informacja dla Absolwentów – dotyczy udziału w III Zjeździe Absolwentów ZS Nr 1

W zakładce - III Zjazd Absolwentów ZS Nr 1 - zamieszczono wstępną deklarację dotyczącą zainteresowania udziałem w Zjeździe. Wypełnienie tej deklaracji jest bardzo ważne dla organizatorów, bo pozwoli to orientacyjnie określić liczbę uczestników Zjazdu i oszacować koszty. Jest to bardzo duże przedsięwzięcie i bez Państwa pomocy będzie  wręcz niewykonalne. Jednocześnie informujemy, że aby wziąć udział w Zjeździe, trzeba będzie wypełnić deklarację udziału, która ukaże się w orientacyjnym  terminie: wrzesień 2018,  po ustaleniu wersji  uczestnictwa w Zjeździe i określeniu odpowiednio do tego zakresu kosztów. Pozdrawiamy wszystkich Absolwentów.

Komitet Organizacyjny

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich