Sukces! Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 3 marca 2018 r. w Opolu, na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej odbyły się Zawody Okręgowe XXXI Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do zawodów zostało zakwalifikowanych  48 uczniów z 13 szkół – techników budowlanych -  województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Miło nam poinformować, że świetny wynik uzyskał: Martin Gabor z klasy 4aT (6 miejsce), zdobywając już tytuł Finalisty Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz prawo udziału w Finale Centralnym zaplanowanym na 12 - 14 kwietnia w Zielonej Górze.

Miejsca naszych pozostałych reprezentantów:

  • Marek Komander     (4aT)   - 14,
  • Thomas Thomalla   (2aT)   - 21,
  • Łukasz Bernet          (4at)    - 33.

Opiekun uczniów mgr inż. Zbigniew Romik.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich