Bajkowo w Budowlance

8-go marca 2018 roku już po raz IX odbył się Szkolny Praktyczny Konkurs Fryzjerski, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Postacie Bajkowe”. Do konkursu przystąpiło dwanaście uczestniczek z klas Szkoły Branżowej oraz Technikum Usług Fryzjerskich. Uczennice walczyły o to, komu uda się stworzyć najciekawsza kreacje bajkową.

Ocenie podlegały nie tylko umiejętności fryzjerskie ale również strój i makijaż. Wszystkim tym zmaganiom bacznie przyglądało się jury w składzie:

Przewodnicząca-Pani Urszula Więcek-Dyrektor Zespołu Szkół nr 1

Pani Aurelia Stępień-Kierownik Wydziału Oświaty

Pani Grażyna Walczak-wieloletni przyjaciel szkoły,

Pani Jolanta Bieniek-absolwentka naszej szkoły, właścicielka salonu fryzjerskiego,

Pan Szymon Bugiel-absolwent szkoły, specjalista medycyny estetycznej, właściciel Instytutu Urody.

W tym roku zarówno pierwszą nagrodę jak i nagrodę publiczności otrzymała Magdalena Chromik z klasy 3hfT za swoją kreację „Królowej Kier”. Drugie miejsca zajęły Wiktoria Franecka z klasy 2fj oraz Ewelina Całka z klasy 3f-obie stworzyły postacie bajkowej „Diaboliny”. Trzecie miejsce przypadło Agacie Wdowiak z klasy 3hfT.Gratulujemy.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich